Fun

No, to tutaj troszkę luźniej ;)

Od czego by tu zacząć? Chronologicznie chyba nie wyjdzie, więc może zacznę od rzeczy w które aktualnie jestem najbardziej zaangażowany. Na obecną chwilę sporo programuję na Androida (projekt Next SKM). Poza komputerem - przede wszystkim survival, chociaż na pewno wielu purystów w tym momencie obrazi się na mnie za użycie tego zwrotu i nie dziwię im się ;)
W następnej kolejności - fotografia. Sam zaczynałem od fotografowania rzeczywistości, chociaż ostatnio sporo także pozuję - przede wszystkim w projekcie stylizacyjnym 'NAM Era oraz w postapokaliptycznym klimacie Projektu STALKER.

Co prowadzi nas do ogólnie przyjętego zainteresowania klimatami postapokaliptycznymi i organizacją, także w tym klimacie, przeróżnych eventów.

Zajmuję się także budową różnych elektronicznych cudów, których konstruowanie przysparza mi ogromnej ilości stresu (nie zawsze wszystko działa jak powinno :P ), ale także i satysfakcji, jeśli wszystko zadziała jak należy. A o oszczędnościach pieniędzy nie wspomnę ;)

Lubię także spędzać czas na świeżym powietrzu, pomijając już wspomniany wcześniej survival, jeżdżę na rowerze, pływam kajakiem i żegluję.
Work
Fun