Airsoft

Na początek wyjaśnienie i definicja ze strony WMASG.pl na temat - co to jest airsoft :)

I teraz wracając do mnie - przygodę z airsoftem zacząłem parę ładnych lat temu :) Pierwszą repliką był M83 Double Eagle, straszny chłam, który rozpadł się po paru miesiącach ;) Następnie zainwestowałem w używaną replikę sprężynową XM177E2 od CyberGun'a. Brak trybu automatycznego rekompensowała fantastycznym zasięgiem i celnością, zdecydowanie przewyższąjącą tzw. tanie elektryki. XM zginęła śmiercią naturalną (całkowite zniszczenie mechanizmu wewnątrz repliki) dopiero w 2011 roku, po kilkukrotnych naprawach.
Następnym zakupem było M16A1 od Classic Army, które stanowi moją podstawową replikę. Można ją obejrzeć choćby w galerii NAM Era. Niestety, długość tego karabinku nie pozwalała na skuteczne operowanie w budynkach i potrzebowałem czegoś krótszego. Wybór padł na Cymę CM.028s z pięknym drewnianym wykończeniem i wieloma elementami pochodzącymi z ostrego AKMSa. Właśnie ta replika znajduje się na większości moich zdjęć w galerii STALKERa.

Poza udziałem i organizacją różnych eventów i larpów z elementami airsoftu, stworzyłem także system klasyfikacji strzelanek ASPEGI.
Work
Fun