sesja wrzesień 2008
sesja maj 2009
sesja maj 2010
sesja czerwiec 2012

Powstanie

Nasza grupa powstała - można powiedzieć - przez przypadek. Po prostu w czasie strzelanek ASG stwierdziłem (razem z Jackiem "Gravem"), że mając spodnie M65 i kurtkę o tym samym oznaczeniu, można ujednolicić styl munduru właśnie na konflikt wietnamski. Dołączył się do nas Michał, występujący do tej pory w barwach Straży Granicznej. U mnie - w kolejce po spodniach i kurtce - był hełm M1, następnie broń - karabin M16A1 o oznaczeniu producenta M15A1, produkcji Classic Army. Następne w zestawie były szelki typu H, pas w systemie Alice i wiele komponentów do zestawu. Na WMASG powstało nasze konto, gdzie po raz pierwszy pojawiła się nazwa NamEra Team, wymyślona przez Michała. Także logo, 1st. Cav Div. od pewnego czasu zagościło na naszych bluzach. W międzyczasie pojawił się także Bartek "Zmianowy", z którym to razem, w 4 osoby, tworzymy jeden zespół.
- Marek "Hindus"

Nasza misja

Chociaż dla wielu osób rekonstruujemy konflikt wietnamski, nie mniej jednak do rekonstrukcji daleko nam brakuje. Przede wszystkim większość sprzętu to wykonane lepiej lub gorzej repliki. Daty kontraktów są niespójne, często z lat po zakończeniu samej wojny w Wietnamie. Manierki i ładownice są w większości z lat 80 i 90. Naszywki są również współczesne, podobnie jak latarki, dlatego jeszcze raz powtarzam - nie jesteśmy rekonstruktorami z epoki. My jedynie stylizujemy się na nią. Chcemy przez to pokazać, że pośród takiej mieszaniny różnych styli w Airsofcie, można stworzyć grupę o jednolitym umundurowaniu, dobrze nawiązującą do oryginału - zwłaszcza tak odległego (w końcu to 40 lat historii) konfliktu.

Galerie zdjęć

Chcielibyśmy zaprezentować Wam kilka sesji zdjęciowych, w których braliśmy udział. Większość zdjęć powinna być dobrze opisana, jeśli ciekawi Was jakiś konkretny element ubioru lub wyposażenia, możecie śmiało pisać maile pod adres hindus[a]o2.pl . Postaram się odpowiedzieć na tyle, na ile będzie to możliwe.

Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!